Oljemålning landskap

101770

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med vattendrag, otydligt signerad, olja på duk, 59x78

Konst, Måleri

Oljemålning landskap

Budhistorik (5 bud)
24464
450
22186
24463
22186
18670

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.