Roland Svensson, litografier

101769

SVENSSON, Roland, (1910-2003), litografier 2 st, "vinter i storskärgården" och motiv från Gotska Sandön, signerade och numrerade, 20x36 resp. 43x26

Roland Svensson, litografier

Budhistorik (4 bud)

24895
450
24772
24598
20908

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.