Torsten Schonberg Svenska Stormän

101768

SCHONBERG, T., Svenska Stormän, 12 färglitografier, blyertssignerade, Stockholm 1915, ca 42x32 cm, praktupplaga 45/100, lösa i originalmapp

Omslag med några skador, planscher med litet veck i marginalen

Budhistorik (11 bud)
26566
26491
750
26564
700
26491
650
26463
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.