Stig Sjölund triptyk

101766

SJÖLUND, Stig (född 1955): Utan titel - triptyk, signerad och daterad a tergo Stig Sjölund 1986, akryl på duk (1) samt cibachromer (2), 60x50 resp 59x50 x2;
Etikett atergo Rooseum - center for contemporary art

Smärre repor

Konst, Måleri

Stig Sjölund triptyk

Budhistorik (5 bud)
26256
26247
18586
18425
850
18046

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.