Johan Laurents Jensen (hans krets) oljemålning

101762

JOHAN LAURENTS JENSEN, hans krets, 1800-tal, Stilleben med blomster, olja på pannå, 38x26

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
24456
5 000
24455
4 800
24450
4 600
24449
4 400
24445
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.