Läsljusstake sengustaviansk

101755

LÄSLJUSSTAKE, för 2 ljus, sengustaviansk, mässing, marmor och plåt, höjd 31,5

smärre slitage och nagg

Belysning, Ljusstakar

Läsljusstake sengustaviansk

Budhistorik (9 bud)
24429
6 200
23756
6 000
19563
5 400
19562
5 200
16358
5 000

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.