Sven X:et Erixson färglitografi

101752

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Påfåglar på muren", signerad X:et, 211/360, färglitografi, 40x47;
Proveniens: Åke Andrén Collection

Budhistorik (17 bud)
27454
27370
27370
1 800
27444
1 700
27370
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.