Fernand Legér färgserigrafi

101749

CORNEILLE, Cornelis (1922-2010): Kvinna och katt, signerad och daterad Corneille, 82/100, färglitografi, 30x56
Proveniens: Åke Andrén Collection

Fernand Legér färgserigrafi
Budhistorik (4 bud)

27555
600
27542
550
26652
500
19694

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.