Ulf Wahlberg handkolorerad litografi

101747

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilar, signerad Ulf Wahlberg, 1/15, handkolorerad litografi, 46x30;
Proveniens: Åke Andrén Collection

Budhistorik (16 bud)
28036
28034
28030
28031
950
28030
900

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.