Jacques Simon portfolio

101746

SIMON, Jacques (1875-1965): Croquis d'Enfants: Portfölj med 12 etsningar signerade Jacques Simon 34/60, bladstorlek 32x23

Jacques Simon portfolio

Budhistorik (3 bud)

24767
22723
20905

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.