Walther Klemm portfolio

101745

KLEMM, Walther (1883-1957): Die Entfürung aus dem Serail, portfölj med 7 handkolorerade grafiska blad, signerade W Klemm

Portfölj med slitage

Walther Klemm portfolio

Budhistorik (3 bud)

24836
24207
20903

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.