Oljemålning fiskebåter

101732

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; fiskebåtar på öppet hav, otydligt signerad, olja på duk, 59x99

Konst, Måleri

Oljemålning fiskebåter

Budhistorik (3 bud)

25311
25169
17574

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.