Lennart Nyblom oljemålning

101730

NYBLOM, Lennart (1872-1947): Landskap, signerad L. Nyblom, olja på pannå, 48x59

Konst, Måleri

Lennart Nyblom oljemålning

Budhistorik (12 bud)
25306
24636
25303
24636
900
25279
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.