Stravos Papassavas akvarell

101728

PAPASSAVAS Stavros (1928); Jungfrun vid havet, signerad Stavros, akvarell, 56x46

Stravos Papassavas akvarell

Budhistorik (2 bud)

24088
20897

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.