Spelbord

101726

SPELBORD, Louis XVI-stil, höjd 77, 53x73

Skador, lagningar

Spelbord

Budhistorik (10 bud)
24337
24326
1 900
23401
1 800
24325
1 800
23401
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.