Berta Hansson litografi

101725

HANSSON, Berta (1910-94): Musik, signerad Berta Hansson, 46/260, 78x43

Gulnader

Berta Hansson litografi

Budhistorik (13 bud)
24208
23678
950
21644
900
23677
850
21644

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.