Klaffbord

101724

KLAFFBORD, ny-Louis XIV, 1900-tal, höjd 76, 57x71

Slitage

Klaffbord

Budhistorik (11 bud)
24444
4 600
18238
4 400
24442
4 400
18238
4 200
24299

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.