Klaffbord

101723

KLAFFBORD, ny-Louis XIV, 1900-tal, höjd 76, 60x60

Skador

Klaffbord

Budhistorik (8 bud)
18232
2 400
23580
18232
1 900
19735
1 800
18232
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.