Carl Magnus Lindqvist oljemålning

101722

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): "Motiv från Fjällbacka - Bohuslän", signerad C.M. Lindqvist, olja på duk, 48x64

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
25341
22063
22063
650
21817
600
21745
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.