Carl Magnus Lindqvist oljemålning

101721

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977): "Skandal i Brackköping", signerad C.M. Lindqvist, olja på duk, 76x61

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
25255
18896
18896
17766
700
17715

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.