Takarmatur med satyrhuvuden

101715

TAKARMATUR, 1800-talets andra hälft, metall, sexarmad

något bucklig, slitage

Belysning

Takarmatur med satyrhuvuden

Budhistorik (2 bud)

24294
20884

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.