Takarmatur med satyrhuvuden

101715

TAKARMATUR, 1800-talets andra hälft, metall, sexarmad

något bucklig, slitage

Belysning

Takarmatur med satyrhuvuden
Budhistorik (2 bud)

24294
20884

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.