Matservis Lidköping

101711

MATSERVISDELAR, Lidköping, 137 st, bestående av 32 djupa, 57 flata, 26 bords, 17 assietter, 5 uppläggningsfat, 1 karott

förgyllningen med bortfall, enstaka nagg

Keramik/Porslin

Matservis Lidköping

Budhistorik (27 bud)
23263
6 000
23258
5 800
23254
5 600
23249
5 400
23236
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.