W Kostel-Bauer oljemålning

101710

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fruktstileben, olja på duk, signerad W Kostel Bauer, 40x125

Konst, Måleri

W Kostel-Bauer oljemålning

Budhistorik (4 bud)

25119
25095
900
20309
17572

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.