Nils Emil Lundström vas

101709

VASER, 2 st., Rörstrand, en signerad Nils Emil Lundström, 1900-talets början, höjd 12 respektive 22 cm

Keramik/Porslin

Nils Emil Lundström vas

Budhistorik (18 bud)
25117
6 200
25115
6 000
25116
5 800
25115
5 600
25112
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.