Skål tallrikar Kina 1700-tal

101707

SKÅL, TALLRIKAR, 4 st, TALLRIKAR, 5 st, udda dekor, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger

Nagg, sprickor, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Skål tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
20758
23232
20758
1 900
22890
1 800
20758
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.