Tallrikar Kina 1700-tal

101705

TALLRIKAR, 2+2+2+2, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter ca 22,5

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar Kina 1700-tal
Budhistorik (18 bud)
22983
1 300
22964
22021
21941
22020

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.