Tallrikar Kina 1700-tal

101703

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter 22,5

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (26 bud)
23229
2 600
23228
2 400
23217
23219
23217
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.