Olle Ängkvist oljemålning

101700

ÄNGKVIST, Olle (född 1922):"Ljungbacke", signerad Olle Ängkvist, olja på duk, 35x39;
Proveniens Folkrörelsernas Konstfrämjande 1957

Konst

Olle Ängkvist oljemålning

Budhistorik (4 bud)

25012
24933
900
18212
16831

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.