Kjell Åslund oljemålning

101699

ÅSLUND Kjell, (född 1948), Utan titel, signerad KÅ daterad a tergo -92, tempera och akryl på pannå, 100x98

Konst, Måleri

Kjell Åslund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

19174
5 200
16738
5 000
16737
3 600
16399

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.