Edvin Ollers oljemålning

101696

OLLERS, Edvin (1888-1959): S:t Antonio vid Fiesole, signerad och daterad E O 1905, olja på duk uppklistrad på pannå, 28x38

Konst, Måleri

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (13 bud)
25036
1 900
25047
1 800
25036
1 700
25041
1 600
25036

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.