Svarta former färglitografi

101694

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1960-tal, cirkelformationer, 57/70, 43x56; enligt uppgift inköpt i USA, i Legion of Honours museumshop/San Fransisco på 60-talet

Ändringar/tillägg
Enligt uppgift inköpt i USA, i Legion of Honours museumshop/San Fransisco på 60-talet

Svarta former färglitografi

Budhistorik (35 bud)
25038
4 800
25029
4 600
25014
4 400
25011
4 200
25011
3 600

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.