Stig Claesson, oljemålning

101692

CLAESSON, Stig, (1928-2008), Porträtt av Berto Marklund, signerad och daterad 24/1 -90, olja på duk, 100x80

Konst, Måleri

Stig Claesson, oljemålning
Budhistorik (3 bud)

23792
22513
20882

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.