Edvin Ollers oljemålning

101681

OLLERS, Edvin (1888-1959): Sydländsk by, signerad och daterad E.Ollers 1947, olja på duk, 29x34

Konst, Måleri

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (3 bud)

24965
24710
20893

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.