Karl Momen pastell

101680

MOMEN, Karl (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 92, pastell, passpartoutmått 32x52

Konst, Måleri

Karl Momen pastell
Budhistorik (5 bud)
24124
17593
24123
17593
17114

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.