Ester Henning oljemålning

101679

HENNING, Ester (1887-1985): Landskap med byggnad, signerade E.H, olja på pannå, 48x52

Konst, Måleri

Ester Henning oljemålning

Budhistorik (35 bud)
24203
23006
3 800
23006
3 400
24109
3 200
23006

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.