Veikko Takala oljemålning

101678

TAKALA, Veikko (Finland 1923): Vintermotiv, signerad o daterad 1951, olja på duk, 41x50

Konst, Måleri

Veikko Takala oljemålning

Budhistorik (2 bud)

23797
20880

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.