Ercole Magrotte oljemålning

101675

MAGROTTE, Ercole (Italien 1890-1967): Italienskt hamnmotiv, olja på duk, signerad, 69x51

Konst

Ercole Magrotte oljemålning

Budhistorik (11 bud)
23189
24157
23189
2 800
23558
2 600
23189
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.