Oljemålning 1800-tal

101672

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; 1800-tal, folksamling med falkenerare, olja på pannå, osignerad, 36x45

Färgbortfall, bättringar, smärre skador

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

24948
1 300
21150
500
19446

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.