Peter Dahl färglitografi

101671

DAHL, Peter (född 1934): Kentaur, signerad Peter Dahl, färglitografi, 153/200, 54x34

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (11 bud)
23905
2 600
24630
2 600
23905
24629
1 900
23905
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.