Stolar gustaviansk stil

101669

STOLAR, 4 st, 1800-tal, gustaviansk stil, gråmålade

slitage

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
22187
22204
1 400
22187
22093
22093

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.