Karl Tirén oljemålning

101660

TIRÉN, Karl (1869-1955): Fjällandskap, signerad och daterad K. Tirén 1937, olja på duk, 50x70

Konst, Måleri

Karl Tirén oljemålning
Budhistorik (16 bud)
23136
2 400
23141
2 400
23136
23139
23136
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.