Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

101659

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Motiv från Italien, stämpelsignerad W v Gegerfelt, olja på duk, 36,5x35,5

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
22863
2 400
23124
22863
22686
900
22496
700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.