Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

101658

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Småbåtar - Venedig, stämpelsignerad W v Gegerfelt, olja på duk, 35x42

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

22682
1 700
16488
1 600
16487

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.