Brickbord empire

101655

BRICKBORD, empire, 1800-tal, mahognyfaner med intarsia, höjd 60, 61x41

Lagade sprickor

Brickbord empire
Budhistorik (3 bud)

19561
16154
500
16153

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.