Stig Blomberg brons

101654

BLOMBERG, Stig (1901-70): Gosshuvud, signerad och numrerad Stig Blomberg 4/16, gjutarmärkt H. Bergman, brons, höjd inkl sockel 32

Konst, Skulptur

Stig Blomberg brons

Budhistorik (18 bud)
23119
4 600
21819
4 400
23116
4 200
21819
23113
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.