Sybord empire

101652

SYBORD, empire, 1800-tal, mahognyfaner med intarsia, höjd 75, 58x34

Fanerskador

Sybord empire
Budhistorik (1 bud)

17089
2011-09-11 16:55:22

2011-09-16 kl 21:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.