Lavoar masurbjörk

101650

LAVOAR, masurbjörk, omkring 1900, höjd 75, 49x44

Fanerskador, slitage

Lavoar masurbjörk

Budhistorik (4 bud)

23359
650
23606
600
23359
18856

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.