Peter Dahl "Stolta Stad" färglitografi

101644

DAHL, Peter (född 1934): "Stolta stad", signerad Peter Dahl 151/285, färglitografi, 59x88

Peter Dahl

Budhistorik (12 bud)
24248
6 800
23264
6 600
24247
6 600
23264
6 400
24217
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.