Bord rokoko

101643

BORD, rokoko, 1700-tal, ek, höjd 74, 93x69

Renoverat, fläckar, slitage

Bord rokoko
Budhistorik (10 bud)
23098
4 400
23093
4 200
23083
22962
3 800
22957
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.