Matskedar silver

101624

MATSKEDAR, 6 st., snarlika, silver, 17/1800-tal, olika mästare, vikt ca 525 g

Vapenstämplade

Silver

Matskedar silver

Budhistorik (7 bud)
23651
2 800
23631
2 600
20086
2 400
20086
23415
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.